KrasneBydleni.eu

Z vlastních zkušeností víme, jak složité je najít vhodné zařízení pro vytvoření útulného a moderního domova, a to i přes dnešní vysokou dostupnost informací. Na našem webovém serveru najdete užitečné kontakty a odkazy na odborníky zabývající se architekturou a designem, kamenné či internetové obchody s bytovými doplňky, nábytkem a dnes velmi oblíbenými homestickery a tapetami.
Doufáme, že Vám naše stránky pomohou při zařizování a zútulňování Vašeho domova a že obohatíte svou domácnost o originální doplňky a vybavení.

Stránka obsahuje tyto kategorie: designéři, architektonická studia, kamenné obchody, internetové obchody, tapety, homestickery a nízkoenergetické domy.


Doporučujeme

Vladimír Žák

design@vladimirzak.cz

MgA. Vladimír Žák se narodil roku 1980 v Brandýse nad Labem. 1991-1999 gymnázium, 1999-2001 propagační grafika, 2001-2002 Literární akademie Josefa Škvoreckého- interaktivní média a medi&´lní komunikace, 2002-2008 VŠUP- design výrobků III.- Michal Froňek, Jan Němeček, 2005 UIAH- Finso, Helsinky -product design studijní stáž

...víc >>

Unlimited design s.r.o.

Václavské náměstí 19, Praha 1

Navrhujeme design bytových interiérů, ať se jedná o design solitérů, jednotlivých místností nebo celý koncept bytových prostor. Jsme také připraveni poskytnout nejen odborné konzultace při vlastní realizaci interiéru.

...víc >>

ATOS 6

U jeslí 10/310,Ostrava - Muglino

Společnost ATOS-6 je v současnosti zavedenou kanceláří, která se věnuje komplexním návrhům životního prostoru, počínaje plánováním územních celků měst, přes návrhy a projekty staveb až k interiérovému designu.

...víc >>

 


 

AKateriér

katerina@akatelier.cz

ing. arch. Kateřina Novotná,
autorizovaný architekt ČKA 03 711
Jsem absolventka fakulty architektury na Technické Univerzitě Liberec v roce 2006. Od roku 2009 jsem autorizovaný architekt České komory architektů.

...víc >>

Master Design s.r.o.

Praha, Brno, Ostrava

Architektonický ateliér MASTER DESIGN s.r.o. působí se svými pobočkami po celé ČR. Naši architekti jsou soustředění ve větších městech jako je Praha, Brno a Ostrava. Věnujeme se Však všem klientům individuálně a navštěvujeme parcely a klienty kdekoli po celé republice. Naše kancelář se zaměřuje především na moderní nízkoenergetické domy a luxusní domy.

...víc >>

Nová-Bára

Podolská 15, Brno

Studio založené Barborou Novákovou Barathovou je zaměřené na navrhování interiérů občanských i administrativních staveb s uplatněním výtvarného umění. Snahou je podchytit celkový vizuální styl od konceptu k realizaci, od architektonického řešení prostoru až po prvky průmyslového a grafického designu, od barevného řešení až po detaily autorských ručně tvořených děl přímo na stěnách interiérů.

...víc >>

 


Máte zájem se zařadit do nového katalogu o bydlení?

Kontaktujte nás na:

Michael Duben
tel: 731 484 914

e-mail: duben@gmcompany.eu

 Wellness Hotely |Romantické Pobyty |Kongresová centra |iKompas |Kongresová centra |Michael caffè |Baggage – Clarks |Pra-Sklo